2017. okt. 20. péntek
2016. október 23-án immár 4. alkalommal került megrendezésre településünkön az Ünnepi Futóverseny.

Helyezések

 

Serdülő I.

Lány:

  1. Szűcs Petra                           Hajdúböszörmény, Tekergők SE                6.14
  2. Szabó Helga                          Hajdúböszörmény, Tekergők SE                6.29
  3. Csörgi Tímea                         Debrecen                                               7.11

 

Fiú:

  1. Hajnal Levente                      Berettyóújfalu                                        6.06
  2. Szűcs Gergely                        Hajdúböszörmény, Tekergők SE                6.19
  3. Gergely Kristóf Gábor           Ebes, Ebesi Sportbarátok                          6.44

 

Serdülő II.

Lány:

1. Fegyveres Anikó                           Hajdúböszörmény                                  5.22

2. Hajdú Barbara                               Hajdúböszörmény                                 5.40

3. Mészáros Nóra                               Ebes                                                   5.49

 

Fiú:

1. Nagy Dávid                                   Konyár                                                       5.17

2. Sajtos Levente                               Hajdúböszörmény                                       5.51

3. Rézműves Renátó                          Konyár                                                       6.07

 

Ifjúsági

Lány:

1. Hajdú Bettina                                Hajdúböszörmény                                       7.09

2. Fegyveres Fanni                            Hajdúböszörmény                                       8.39

3. Kovács Barbara                            Debrecen                                                   11.07

 

Fiú:

1. Békési Ábel                                   Tépe                                                          7.40

2. Gyöngyösi Csaba                          Konyár                                                       10.26

 

6,8 km-es táv

 

Felnőtt nő:

  1. Aradi Bernadett                     Debrecen                                                   26.38
  2. Fegyveres Anikó                   Hajdúböszörmény                                       28.12
  3. Zsidi Ernesztina                      Debrecen                                                   38.43

 

Senior nő:

  1. Rácz Ildikó                            Debrecen                                                   31.47
  2. Törökné Buri Éva                  Hajdúszoboszló                                          32.35
  3. Fegyveres Imréné                  Hajdúböszörmény                                       34.22

 

Felnőtt férfi:

  1. Petneházi Gábor                    Debrecen                                                   23.36
  2. Fülöp Ferenc                         Debrecen                                                   27.30
  3. Dúzs László                           Debrecen                                                   30.45

 

Senior férfi:

  1. Sós Barnabás                        Ebes                                                           24.00
  2. Csörgi Péter                          Debrecen                                                   27.07
  3. Mészáros Tamás                   Ebes                                                           27.44

 

11,4 km-es táv

 

Felnőtt nő:

  1. Ménes Anita                          Debrecen, TVSE                                        49.12
  2. Szőllősi Gizella                       Hajdúböszörmény, Tekergők SE                  54.50
  3. Bereczki Kamilla                   Debrecen                                                   57.14

 

Senior nő:

  1. Pásztor Kornélia                    Debrecen                                                46.54
  2. Őri Nóra                               Debrecen, DEAC                                       54.36
  3. Sándor Ilona                          Hajdúszoboszló                                     1.00.37

 

Felnőtt férfi:

  1. Jung Ferenc                           Debrecen, BABSE                                     43.45
  2. Bojtor László                         Debrecen                                                 43.58
  3. Verdes Csaba                       Debrecen, BABSE                                       48.48

 

Senior férfi:

  1. Kiss Márton                          Debrecen                                                   44.00
  2. Kovács Gábor                       Nyíregyháza                                               46.43
  3. Takács György                      Hajdúszoboszló                                          48.43

 

Különdíjak:

Legfiatalabb lány: Tóth Zsófia

Legfiatalabb fiú: Békési Nimród

Legszebb korú nő: Lugosi Imréné

Legidősebb férfi: Barbócz Gábor